کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده از خدمات تک لوکس به دقت مطالعه فرمایید:

ورود کاربران به ‏‌سایت تک لوکس هنگام استفاده از پروفایل شخصی به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات تک لوکس می باشئ.  توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین تک لوکس از سوی کاربر است.

توجه داشته باشید کلیه اصول تک لوکس منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران و قانون تجارت الکترونیک است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است.

تعریف مشتری یا کاربر


مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات تک لوکس اقدام نماید.

تک لوکس متعهد می شود که اطلاعات کاربران را تحت هیچ شرایطی منتشر ننماید.


نحوه ی ثبت و ارسال سفارش

- روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند.

- کلیه سفارش‌‏های ثبت شده در سایت تک لوکس به وسیله ارسال کد سفارش از طریق پیام کوتاه - پیش فاکتور و یا از طریق ایمیل،  در صف پردازش قرار می‏‌گیرند. در صورتی که موجودی محصولی به پایان برسد، حتی پس از اقدام مشتری به سفارش‌‏گذاری، حق کنسل کردن آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش برای تک لوکس محفوظ است و یا مشتری می‏‌تواند به جای کالای به اتمام رسیده،  محصول دیگری را جایگزین کند.

- در صورت بروز مشکل در پردازش نهایی سبد خرید مانند اتمام موجودی کالا یا انصراف مشتری، مبلغ  پرداخت شده طی 24 الی 48 ساعت کاری به حساب مشتری واریز خواهد شد.


- در صورت بروز هرگونه خطا نسبت به درج قیمت  و ارزش ریالی کالاهای موجود در سایت تک لوکس ،  حق بلا اثر نمودن سفارش و خرید انجام شده توسط مشتری، برای تک لوکس محفوظ است که در اسرع وقت وجوه دریافتی را به حساب اعلام شده توسط مشتری واریز و عودت می‌نماید و مشتری با ورود به سایت تک لوکس می‌پذیرد از این امر آگاهی داشته و در این خصوص ادعایی نخواهد داشت.

- کاربران باید هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود.

- امکان پرداخت در محل برای سفارش‌هایی که از طریق باربری و یا تیپاکس ارسال می‌شوند وجود ندارد و لازم است پیش از ارسال، مبلغ اینگونه سفارش‌ها از طریق پرداخت کارت به کارت یا پرداخت اینترنتی (خرید آنلاین) تسویه شود.

مشتریان در تهران و یا برخی از مناطق حومه می توانند مبلغی را بعنوان ودیعه ی خرید واریز نموده و پس از دریافت کالا درب منزل بصورت کامل تسویه نمایند.زمان ارسال کالا


•  مدت زمان ارسال هر سفارش  در شهر تهران در صورتیکه سفارش تا قبل از ظهر باشد در همان روز و در غیر این صورت ارسال به روز کاری بعد موکول می گردد. در شهرستان ها  در صورتیکه سفارش تا قبل از ظهر باشد معمولاً 2 الی 3 روز کاری از طریق تیپاکس و باربری ارسال میگردد.

•  کلیه محصولات این فروشگاه دارای پشتیبانی و خدمات می باشد

•  در صورت بروز هر مشکلی با تلفن پشتیبانی تماس بگیرید

•  هزینه سفارش را می توانید به صورت پس کرایه هنگام تحویل بار از باربری و یا به مامور تیپاکس پرداخت نمایید.